Planinsko društvo Bled

Na Bledu je lepo, v gorah je še lepše

office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Poleg gospodarske dejavnosti je planinsko pohodniška dejavnost ena močnejših in pomembnejših aktivnosti v društvu. Planinski izleti se izvajajo v kopnih razmerah, pohod v Lipanco konec avgusta in 26. decembra na Kupljenik sta tradicionalna pohoda, drugače pa vsako leto društveni vodniki pripravijo zanimiv program, v okviru katerega se podamo širom po Sloveniji, pogledamo pa tudi preko državne meje. Vodja vodniškega odseka je Matej Ražen, poleg njega izlete vodijo še Jerca Šolar, Bojan Gogala, Rudi Polak in Marina Vukaševič, mentorica PV. Planinski izleti se izvajajo od konca aprila do konca oktobra, praviloma na vsakih 14 dni. V tednu pred izletom je obvezna prijava na izlet pri blagajniku društva (031 638 740 – Andrej), kajti število udeležencev je pomembno in vpliva na samo organizacijo in izvedbo izleta (vrsta prevoza, št. vodnikov, morebitne rezervacije v kočah, gostiščih). Prijave se zbirajo do zasedbe mest oz. do vključno srede, ko so na sedežu društva tudi uradne ure. Pri zasedbi mest imajo prednost člani domačega PD. V primeru slabega vremena se izlet lahko prestavi ali popolnoma odpove, prijavljeni udeleženci so o vsaki spremembi pravočasno obveščeni (po el. pošti ali telefonsko). Planinski izleti in ture niso preveč zahtevne, vendar moramo biti kljub temu ustrezno psiho-fizično pripravljeni in opremljeni. Le tako največ pripomoremo, da se planinski izlet varno izvede. Če na izletu uživamo, je tudi nam tako doživetje v zadovoljstvo in nam bo še dolgo ostalo v lepem spominu. Pridružite se nam. Varen in trden korak vam želimo vaši vodniki.

PRIJAVE: V društveni pirasni, vsako sredo od 18. do 20. ure, ali pri Andreju Vidicu M: 031 638 740