Izleti

– lahka označena pot, 4h

£ izhodišče Škrline ob reki Dragonji

£ pohod ob reki Dragonji do vasi Truške

£ zaključek in kosilo v vasi Marezige in degustacija pri vinski fontani

6.11. Jelenkamen (1096m)

– delno zahtevna označena pot, 2-3h

£ izhodišče letni bazen Ukova na Jesenicah

£ pot mimo Kalvarije

£ povratek po isti poti

26.12. Kupljenik (640m)

– lahka označena pot, 3h

£ ob dnevu Sv. Štefana se bomo odpravili na žegnanje konj

£ zbor ob 9.00 na Selu pri mostu čez Savo

£ pohod na Kupljenik, srečanje z domačini, ogled žegnanja konj

£ povratek po isti poti

£ Med 12. in 13. uro se zberemo v Gostišču Murka na prednovoletnem srečanju.

Obvezne prijave pri Andreju. – 031 638 740.

PREDVIDENI PLANINSKI IZLETI IN POHODI V LETU 2021:

Program izletov je obravnaval in potrdil UO PD Bled. Stroške izletov bo članom v veliki meri kot doslej sofinanciralo PD Bled. Za učence OŠ Bled (člane PD) prevozne stroške krije PD Bled. Udeleženci izletov, ki so člani drugih PD, doplačajo 10 EUR za dodatno članstvo v PD Bled.

Planinski vodniki:

Jerca Šolar, Nina Ražen, Bojan Gogala, Rudi Polak, Matej Ražen in Marina Vukaševič – mentorica

Izlete – planinske pohode, vodijo vodniki PD Bled. Odhod avtobusa je ob 6. uri, če ni navedeno drugače. Prijave sprejemamo do zasedbe mest v avtobusu. V primeru premajhnega števila udeležencev, slabega vremena ali drugih dogodkov se izlet lahko prestavi, spremeni ali celo odpove. O vsaki spremembi bodo prijavljeni udeleženci obveščeni.

ZA IZLETE SE PRIJAVITE V DRUŠTVENI PISARNI DO SREDE PRED POHODOM, OD 18.-20. URE V PISARNI PD ali pri Andreju Vidicu, GSM: 031 638 740

BLEJSKA KOČA V LIPANCI, oskrbnik Robert Markoja – Boby, GSM: 051 621 021

OPOMBA: Članarino se v času uradnih ur plača na sedežu društva ali pri Andreju Vidicu – GSM: 031 638 740

Spletna stran: http://pd-bled.si/