Izleti

30.11.19 – Šmarna gora (676m)

– lahka označena pot, 3h

– izhodišče Tacen

– Grmada, Šmarna gora

–  povratek po romarski poti na izhodišče

26.12.19 – Blejska Dobrava

– lahka označena pot, 3h

– ob dnevu Sv. Štefana se bomo odpravili na Bl. Dobravo

– zbor ob 8:00 v Zasipu Pri Kureju

– pohod čez Hom na Bl. Dobravo, srečanje z domačini, ogled žegnanja konj

– povratek

Med 12. in 13. uro se zberemo v Gostišču Murka na prednovoletnem srečanju. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno. Zaradi števila kosil prijave pri Andreju – 031 638 740.

Program izletov je na redni seji 20.12.2018 obravnaval in potrdil UO PD Bled. Stroške izletov bo članom v veliki meri kot doslej sofinanciralo PD Bled. Za učence OŠ Bled (člane PD) prevozne stroške krije PD Bled. Udeleženci izletov, ki so člani drugih PD, doplačajo 10 EUR za dodatno članstvo v PD Bled.

Planinski vodniki:

Jerca Šolar, Nina Ražen, Bojan Gogala, Rudi Polak, Matej Ražen in Marina Vukaševič – mentorica

Izlete – planinske pohode, vodijo vodniki PD Bled. Odhod avtobusa je ob 6. uri, če ni navedeno drugače. Prijave sprejemamo do zasedbe mest v avtobusu. V primeru premajhnega števila udeležencev, slabega vremena ali drugih dogodkov se izlet lahko prestavi, spremeni ali celo odpove. O vsaki spremembi bodo prijavljeni udeleženci obveščeni.

ZA IZLETE SE PRIJAVITE V DRUŠTVENI PISARNI DO SREDE PRED POHODOM, OD 18.-20. URE V PISARNI PD ali pri Andreju Vidicu, GSM: 031 638 740

BLEJSKA KOČA V LIPANCI: OSKRBNIK MIHA TOMC, GSM: 051 621 021

OPOMBA: Članarino se v času uradnih ur plača na sedežu društva ali pri Andreju Vidicu – GSM: 031 638 740

Spletna stran: http://pd-bled.si/